Irkutsko lietuviai prašo tautiečių palaikymo

Laiškas tautiečiams nuo Sibiro lietuvių

94 376

Mieli PASAULIO LIETUVIAI !!!

Mūsų tėvynainiai, gyvenantys tolimame Sibire, kreipiasi į Jus, prašydami pagalbos. Tereikia skirti vieną minutėlę ir BALSUOTI už Irkutsko lietuvių bendruomenę, susibūrusią į nacionalinį kultūros centrą „ŠVYTURYS“. Rusijos mieste Irkutske gyvena daugybės tautybių žmonės, susibūrę į savo bendruomenes.

Irkutsko meras paskelbė konkursą, kuriame balsavimo būdu renkama aktyviausia bendruomenė. Lietuviams Irkutske nebus lengva surinkti daug balsų – lietuvių ten nedaug begyvena. Tačiau jie aktyviai palaiko lietuvybę, kalbą, tradicijas, organizuoja lietuviškus renginius ir bendrauja su kitais pasaulio lietuviais. Tad jie tikrai nusipelnė visų pasaulio kraštų lietuvių palaikymo!

Labai prašome balsuoti ir pasidalinti šia žinia/prašymu su kitais savo kontaktais. Praėjusiais metais šiame konkurse laimėjo Irkutske gyvenančių baltarusių bendruomenė, nes už juos aktyviai balsavo didelė Baltarusijos gyventojų dalis.

LIETUVIAI, palaikykime saviškius! Padėkime tautiečiams Irkutske!!! BALSUOTI galima čia: http://gorod.irk.ru/natsionalnye-tsentry/golosovanie

Balsuojant už Irkutsko lietuvius reikia pažymėti langelį penktoje nuo viršaus eilutėje ties užrašu “Irkutsko srities visuomeninė organizacija – Lietuvos nacionalinis kultūros centras ŠVYTURYS“ (originalo kalba “Иркутская областная общественная организация Литовский национально-культурный центр Иркутской области Швитурис (Маяк)“

P.S Jei mūsų tautiečiai taps nugalėtojais, gaus 300.000 rublių lietuviškai veiklai Sibire vystyti. Iš to paties kompiuterio galima balsuoti tik 1 kartą. Balsavimas vyksta iki gruodžio 11 d.

Iš anksto labai AČIŪ visiems! Su meile – Irkutsko lietuviai.

Rekomenduojame