Koncertas “Šventieji nelieka skolingi“

Kauno seserys benediktinės

Panoramio.com nuotr.
554

Kviečiame į paramos koncertą “ŠVENTIEJI NELIEKA SKOLINGI“. Koncertas vyks Šv. Mikalojaus bažnyčioje rugsėjo 27 d. (trečiadienį) – dieną, kai sukanka 81 metai nuo palaimintojo Teofiliaus Matulionio paskyrimo mūsų kapelionu. Skambės seserų atliekama vargonų, instrumentinė bei vokalinė muzika, pal. Teofiliaus Matulionio mintys bei jo laikmečio giesmės. Koncertas prasidės po vakaro šv. Mišių (numatoma trukmė – apie 40 min.). Po koncerto visus kviesime pasivaišinti arbata bei pal. Teofiliaus mėgtomis spurgytėmis.

Koncertas skirtas lėšų rinkimui siekiant mūsų bažnyčioje įrengti gražią kulto vietą pal. Teofiliaus relikvijų sarkofagui, kur visi atėjusieji galėtų prie relikvijoriaus ne tik pasimelsti, bet ir jį paliesti.

Labai kviečiame visus galinčius prisidėti prie šios iniciatyvos, kurios vertė išliks ir amžinybėje. Ten nelieka neįvertintas nei vienas euras. Galite prisidėti ir pakviesdami savo draugus, pažįstamus bei artimuosius.

Norintys prisidėti savo auka, tai gali padaryti ir pavedimu, nurodydami paskirtį: AUKA BAŽNYČIAI. Rekvizitus rasite čia: https://kaunobenediktines.wordpress.com/parama/

Rekomenduojame