Autorinės teisės

Visos interneto svetainės „Pal. Teofilius Matulionis” autorinės teisės priklauso Kaišiadorių vyskupijai kūrybinei grupei. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės kūrybinės grupės išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Pal. Teofilius Matulionis“ (www.teofilius.lt) kaip tokios informacijos šaltinį, nebent susitarta kitaip.

Svetainėje naudojamus tekstus, ženklus, nuotraukas ar simbolius galima laisvai naudoti sielovadiniais ar informaciniais tikslais nurodant šaltinį. Dėl komercinių ar kitų tikslų prašome kreiptis į svetainės kuratorių.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Tuo atveju, jei svetainėje pateikiamos nuorodos į kitų asmenų, įmonių, įstaigų, asociacijų interneto svetaines, šios svetainės kūrybinė grupė neatsako už tokiose interneto svetainėse esančios informacijos turinį. Svetainės kūrybinė grupė primena, kad svetainės lankytojai privalo patys imtis priemonių apsaugoti savo asmeninius kompiuterius nuo kompiuterinių virusų, o svetainės kūrybinė grupė jokiomis aplinkybėmis nėra už tai atsakinga ir neatlygina lankytojų asmeniniams kompiuteriams virusų padarytos žalos.